Új hozzászólás Aktív témák

  • curmpli

    tag

    Ígértem, hogy beszámolok a Nest Hub Max-val szerzett tapasztalatokról. UK rendelés E-bayen. Három héten keresztül ült a csomagban egészen Karácsonyig, amikor a lányom kibontotta. Boldogság, öröm, főleg amikor elmondtam Yotube/Spotify direktben fog menni hangutasításokra. Így is lett,... majdnem... Első probléma, UK hálózati adapter, amit megoldottam egy utazó (passzív) csatlakozó átalakítóval. Majd indul a setup, I-phone-ról. Utolsó szakaszban, amikor a fiókot kell társítani hibaüzenet a telón: Valami kód és egy szöveg: "error occured". Frankó! Váltottam a lányom Samsungjára. Ott végig ment a beálítási porcedüra. Kipróbáltuk, hangutasítások frankón mennek, érti a magyaros angolt is. Minden szuper éás még annál is több, mert bömbölnek a basszusok, meglepően jó a hangzás, szép nagyfelbontású a képernyő és tűéles a kamera is. Pár óra tesztelés után gondoltam megnézem az I-phoneom csatlakoztatni tudom-e. Rámentem a Google Home applikációra, ott volt a korában párosított Nest Hub Max, ráböktem, majd a felületen rámentem a kamerára. Eddig tartott a boldogság. Nest hub sötét, se hang se kép azóta se. nem kapcsol be, ha hálózatra dugom. Az adapterben van feszültség kipróbáltam, valami kómába küldte úgy tűnik. E*em fa*om megáll.

Új hozzászólás Aktív témák