Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Speeedfire #103 üzenetére

    A chromecast-al nem lehet továbbítani semmit.Ez megy a megjelenítő egy HDMI portjába és wifin csatlakozik a hálózathoz.A működése egyik buli része, hogy a netes források jó része úgy játszódik le hogy az egyéb eszközök telefon, tablet, sz.gép csak megadja neki, hogy honnan mit játszon le aztán már nem szükséges feltétlen, hogy azok továbbra is be legyenek kapcsolva mert a CC meghívja közvetlenül a linket így csak a vezérléshez (tekerés,pause,stop,hangerő stb.) ha kell van szükség továbbiakban arra az eszközre amiről meg lett hívva. Ha nak akart lenni a kérdés akkor lehetni lehet annyi, hogy futni kell egy chrome böngészőnek a háttérben közben. A használhatósága így az az ami még most erősen kérdéses. Szóval olyan max 20 fps agyon tömörítés és a megoldásból adódóan erős késés jellemzi (Tehát majdnem használhatatlan ilyen téren bármire). Ez erős gépen is ilyen katasztrófa nálam a proci terhelés 10% -on sincs közben tehát nem a gép nem bírja amin teszteltem de ugyen ezt nyújtotta egy c2d -ós laptopról is. Játékra szerintem sose lesz alkalmas max egy miracast/widi stb. szintet majd el fognak érni talán legalábbis én szurkolok neki mert akkor egy ezeket nem tudó eszközhöz csatlakoztatva azért nagyon jó lehet.
    A tudását jelenleg amúgy egy most kapható középkategóriás "okos" TV simán lefedi (szerintem).

  • nagythomas16

    újonc

    válasz Speeedfire #103 üzenetére

    Igen , lehetséges !
    DE csak a CHROME-BÓL lehet (de ha csak média (film,zene) cuccokat akarsz át vinni akkor stabilabb a VLC

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák