Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Namelesske #4890 üzenetére

    Én a mindennapi használat során nem igazán találkozom ordas nagy bugokkal, igaz elég sok funkció van amit nem használok (pl. e-mail, irc) így azoknak a bugjai nem érintenek. Én meg a Chromeot vagyok képtelen megszokni, annyira fapados.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Namelesske #4890 üzenetére

    Engem Gmailnél zavar a felugró fehér csík csetelés során, na meg Facebook csetelés során is előfordul, hogy a kis csetablak tetejére ugrik, amikor a másik fél elkezdi írogatni az üzenetét, ezek elég sokszor észrevehető bugok. Na meg egy-két oldalt nem igazán optimalizáltak Operára, vagy épp nem igazán szabványkövető módon, hanem böngészőspecifikus dolgokkal telerakva írták meg a honlap kódját, és ettől sokszor szétesik az oldal, és van, hogy a böngésző-maszkolás (pl. FF-ra) megoldja a dolgot (persze nem minden esetben) - ettől függetlenül brutális bugokkal én sem találkozom, de írhatnál egy-kettőt, amit tapasztaltál.

    Egyébként egyetértek, hogy az Operát igazi böngészőnek lehet nevezni, leszámítva persze egy-két zavaró dolgát, de brutálisan jól testreszabható, nagyon sokrétű beállítási lehetőségei vannak, és alapból olyan dolgokat tartalmaz, amit a legtöbb böngésző csupán hírből vagy kiegészítők révén ismer, és vélhetően nagyon sokáig nem is fognak ezekbe beletenni hasonló dolgokat (lásd Chrome - minimalista dizájnhoz hozzátartozik a rendkívül gyenge testreszabhatóság? BULLSHIT!) - de sajnos Operából is hiányoznak alapvető funkciók (pl. autocomplete, stb.); viszont tény, hogy azzal együtt is rendkívül gyors böngésző, hogy tele van rakva funkciókkal, szolgáltatásokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák