Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Kunsztler #5757 üzenetére

    Akkor összegezd már a levont tanulságokat ez alapján, mert én nem nagyon szeretném végignézni az összes apró pontot. :D Abból a Peacekeeper vagy mi a tököm benchmarkból sem derül ki számomra semmi, hogy pl. most akkor mi derül ki abból, hogy itt a Chrome több pontot kapott.
    Ha képeket dobálsz, akkor mondd el, hogy ezek mit is jelentenek, mert ez most így nem érvelés...

    Amúgy ezek a benchmarkok nagyjából szart sem érnek, a felhasználói élmény annál inkább.
    Kinek mi a jó, azt használja.
    Én vegyesen használom, attól függetlenül, hogy elsősorban Opera-párti vagyok. De az Opera előnyeit azért nem sokak által ismeretlen benchmarkokról készült képecskékkel szoktam illusztrálni. :D Még ha az hiteles is. De szerintem itt a látogatók 90%-a nem fogja végigböngészni a képeket, és megpróbálni kibogarászni, hogy most akkor ebből mi is következik. :D Én legalábbis nem vágyom arra esti programnak, hogy ilyesmit analizáljak. :D
    Ha valaki a Chrome-ot szereti, akkor attól nem fogja kevésbé vagy jobban szeretni, hogy Te most itt megmutattad, hogy mondjuk 100 ponttal többet/kevesebbet kapott valami teszten. :DD

    Szerk.: 5 percen belül bármelyik hozzászólásodat módosíthatod, de ha rákattintasz a szerkesztés linkre, akkor 15 percig nyúlik ki ez a határ asszem.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák