Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz ntomka #1748 üzenetére

    Azért mert szeretem a Chrome-t is a nyílvánvaló hiányosságai ellenére (ha olvasol fórumokat láthatod hogy rengetegen írják hogy biza fapados) és tudni akartam hogy egy ilyen gépre melyik a jobb melyik nem terheli jobban stb stb.. (aztán rájöttem miután beküldtem a kérdést hogy egyértelműen a FF márcsak az Adblock miatt is ugye) Igen így lehet hogy neked tetszik de akiknek szüksége van komolyabb dolgokra is (1-2 hónap operázgatás után pl sokan megszokják az egérgesztusokat és máshonnét is hiányolják) annak máris nem, jó a Chrome- Mint láthatod nekem kb 1 megszokott FF-s kieg-em se elérhető Chrome-ra ha igen akkor erősen hagy kívánni valót maga után. (mert pl van 1-2 egérmozdulatos kieg... de említésre se méltó)

    "Reklámblokker ismét 1 -0 a FF-nek"

    Nekem jó a BFilter, de ez egyéni szimpátia: ahogy érzed.

    Nekem nem lenne azzal se bajom de elég vicces hogy 1 vírus irtónak blokkolja a védelmi modulját...

    Mint írtam többször is én kimondottan a GOOGLE mániások közé tartozom , szóval még azzal se vádolhatnál hogy a Chrome ellen vagyok, álmodoztam is róla 3-4 éve hogy 1szer majd a GOOGLE saját böngészőjével tolom a neten,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák