Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Mister_X #48 üzenetére

    Hát Ollie az nagy gyűjtő :R , bár szerintem a játékainak felét sem próbálta ki eddig. ;]
    Az én listám jóval szerényebb:

    Anachronox
    Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura
    Arx Fatalis
    Beneath a Steel Sky
    Deus Ex
    Fallout
    Fallout 2
    Inquisitor
    Lure of the Temptress
    Planescape Torment
    Stonekeep
    Thief Gold
    Teen Agent (nem röhögni, ingyen baxták hozzá a profilomhoz :D )
    Tyrian 2000
    Witcher: The Enhanced Edition
    Witcher 2: The Assasins of Kings

    Amúgy az Inquisitor egy pár hónapja megjelend old school RPG egy icipici Cseh fejlesztő csapattól. Mindenkinek erősen ajánlom, aki a régi vágású, nem csilivili, történet-központú RPG-ket szereti.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Mister_X #48 üzenetére

    Ott is ezt látnád, nincsenek rendszerezve. De ha nagyon kell, persze teszek be képeket.

    Mostanában nem igen játszok mássla a World of Tanks-on kívül, így ezek jobbára nosztalgikus okok miatt vannak meg. Kb a felével játszottam régebben, azokat azért is vettem meg, mert szép emlékek fűznek hozzájuk. A legtöbb amúgy megvolt dobozosban, de a GOG verziók ugye DRM mentesek és futnak modern rendszereken is, így a régi kedvenceket előbb-utóbb mindenképpen megveszem GOG-on is, még ha soha többet nem is játszom velük.

    Egy biztos, a Baldur's Gate sorozat újbóli végigjátszása már egy ideje tervben van, de amióta kitudódott, hogy lesz Enhanced Edition (1-2 hét van már csak a megjelenéséig), jegeltem a projektet. Na most lesz ideje ezt valóra váltani. :)

    mod:az Interplay stratégiák közül ezeket tudom ajánlani:
    Fallout Tactics (körökre osztott)
    Sacrifice (az egyik legjobb RTS, ami valaha is létezett, de erősen eltér a megszokottól!) Ha jól emlékszem, az első vásárlásom volt GOG-on (vagy második a Ground Control után).
    Jagged Alliance sorozat (körökre osztott)

    A többit nem ismerem.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák