Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz #79621120 #130 üzenetére

    Valahogy nem akaródzom. Nem olyan nagyok a GOG-os tételek, hogy ha akarnám, ne tudjam kifizetni.

    És egyre szimpatikusabb a rendszer, több okból is, egyik a növekvő kínálat, a másik az ár. Szeressük a dollárt.

    Prince of Persia 2008
    Xboxon nagyon szerettem, szerintem nagyon jó lett, pedig nem is követi a Sands of Time-os vonalat. De minden percét imádtam és majdnem kimaxoltam. Tíz dollár? Hülyének is megéri, hát még nekem. Csak azért nem ártana egy erősebb vasat is alárakni.

    Empire Earth Gold Edition
    Épp most mélyedtem el a gondolataimban, hogy kéne valami stratégiai játék, ha már megint bugol a Warcraft III Battle.netje és eszembe jutott a sok boldog óra az Empire Earth-szel. Gondoltam, hogy lekapom az alapjátékot a Theflowerbayről, mert a kieg. a polcon, de előbb gondoltam megnézem a Community Whislistet, hogy ott van-e a szavazandók között. Aztán a kereső a játékhoz dobott. És csak 4 dollár :Y Ezt szerintem bezsákolom már most.

    Empire Earth 2 Gold Edition
    Ezzel is elökörködtem keveset, multiban volt az igazi, az ínycsiklandó diplomáciai lehetőségek széles tárháza nagyon csábító. Talán egy kicsit visszalépés volt a harc az első részhez képest (nem voltak akkora távok, az effektek terén is volt rendesen visszalépés), de imádtam ezt is. Tíz dollárért várni fog egy keveset.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák