Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    Na a tegnap esti tervemből, hogy korán lefekszek aztán olyan 2 körül kelek, hogy toljam a gamet nem lett semmi, mert meló előtt egy órával ébredtem csak, de azért nyilván az volt az első, hogy gyorsan belenézek.
    Utolsó előtti nehézségi fokozaton kezdtem el, és már az első csatában meghaltam vagy 3x mire megszoktam az irányítást. Kamera tényleg lehetne kicsit messzebb, de amúgy a target lockkal teljesen jól lehet harc közben navigálni, az pedig külön tetszik, hogy a boi mindig szól amikor épp seggbe akarnak rakni.
    Grafika gyönyörű, és tényleg nagyon jól meg vannak csinálva a karakterek.
    A szarvasunkat lenyúló réti négerig jutottam perpil és nagyon hosszú lesz a mai 8 óra melóban 😂
    És én is azt mondom,hogy jót tett ennek a szériának az újragondolás.
    Nem volt ps3 am annak idején, de mindig is ki akartam őket tolni, egyedül valamelyik psp s résszel volt anno szerencsém játszani. Aztán megvettem a 3 remastert, de mostanra meg már kinőttem ezekből az agyatlan csak megyek előre és mindent szétcsapok játékokból. Nem is tudtam végig játszani, untatott.
    De látom már előre, hogy az új résszel lesz egy pár átvirasztott éjszakám🙂

    #604 aki beszél angolul hülyeségnek tartom én is a magyar feliratot. Sose játszok semmit magyarul engem is rohadtul zavar. De sokan vannak akik nem beszélik a nyelvet és hát ha meg akarják érteni a játék lényegét akkor nem nagyon van más lehetőségük.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák