Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaff

    csendes tag

    válasz mleslie #8950 üzenetére

    Én kizárólag 11-es zsoldosokat használok, mindegyik 40-es főellenséget simán ütöm velük.
    Fent már írtam a módszerről és tapasztalatom szerint nagyon megállja a helyét.
    Nemrég kezdtem újra a játékot egy 12-es karakterrel, azzal gyorsan elrohantam 25-ös szintig, majd ott behúztam a kéziféket és már csak arénában és alvilgban tolom, sima küldetéseket hanyagolom.
    14-es szint: Itália, Gustavos Vidéki Háza *Gustavo Király meghal*
    18-as szint: Itália, A Sárkány Eröd *Gernasch meghal*
    26-os szint: Afrika, A kárhozat temploma *Themba meghal*
    27-es szint: Itália, A sötét cselszövés barlangja *A pokol kutyája meghal*
    28-as szint, Germánia, Pyro kamrája *Pyro meghal*
    Az 50-es főellenség majd 33-as szint körül jöhet majd (a Táliths cuccokkal együtt).

    Aukciót hanyagolom, inkább napi 2-3-szor utazok országok között, így ennyivel többször tudok benézni a kovács és társaihoz. Ott minden szükséges dolgot be lehet szerezni + a felesleges árukból a piacon keresztül sok zsé befolyik.
    Egyértelműen az alvilágban lehet a legkomolyabb tárgyakat találni, csak türelem kell hozzá.

  • Retekegér

    HARDVERAPRÓD

    válasz mleslie #8950 üzenetére

    Fórumban le van írva, hogy melyik alvilágnak hanyas szintű a főnöke, ahhoz mérten érdemes próbálkoznod. Pl. 20-as szinttel ne vonulj a 90-es szintű Zagrash bácsi ellen, mert a talpát se tudod megcsikizni és szívlapáttal ver agyon a zsoldosokkal együtt. :D

    Mod: Hun'reeth: igen, én vagyok Gracchus :D

    [ Szerkesztve ]

    << Heimdal >>

Új hozzászólás Aktív témák