Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz nagyArc #39031 üzenetére

    Egész nap ezen gondolkodtam, és úgy tűnik, hogy "a Béla" most megint politikai Béla, és ez valahol nagyon szomorú. Az biztos, hogy, nem volt akkora "forradalmár" mint a Csepregi, aki az Erdős fszát szopkodta és úgy hinthette a szemetet Moszkván át Japánig. A Béla a másik T volt, valóban.

    Zenei forradalmárt írtam, az "ellen" előtagot árnyalva, az irónia és nem a történeti hűség kedvéért. Én nem láthattam R.B-t élőben, nem tudhatom, hogy mennyire lehetett pártkatona. A visszaemlékezések szerint igen csekély mértékben. Nem lehetett akkora fsz olyan szókimondó, hogy konkrétan Tiltották volna. Hippi-rocker volt nem anarchista vagy skinhed-punk, az egyértelmű. (Ne szedjétek szét az utolsó mondatot, dramaturgiai túlzást alkalmazok megint!)

    Ő volt az érzékeny, a naív, a megnemértett, sajnos alkoholista gitáros aki beintett a playbackra*. Nem úgy mint a Csepregi vagy a Presser. A kapitalizmusból neki csak az angolszász zene, a hippi érzés jött át. Presser ügyesebb a Gyöngyhajú lánnyal, neki a lóvé is megjött. Csepreginek a sodó is.

    Hullócsillag. *A melós fiúk és lányok idolja. Aki elhitte, hogy csak gitároznia kell, angolul gitároznia, minden más lesz@rós.

    De ezeket Te is tudod mind. Elsősorban az ifjúságnak írom amit írok. :)

    Peace

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák