Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz GoTReX #37920 üzenetére

    Én továbbra is tartom, hogy szerintem oktatás szempontjából jobb a yousician, én azt is megnézném a helyedben, rocksmith kábellel tudod használni, a napi ingyenes órákat meg ha letolod rocksmith előtt biztos vagyok benne, hogy jobban fogsz haladni :)

  • válasz GoTReX #37920 üzenetére

    Ja, bár az a vicc, hogy nekem a 2013 karrier építése jobban bejött. Könnyebb számokkal kezdett, nehezebbekig mentél, akkor kis helyeken kellett fellépni majd egyre nagyobbakban, mint játék jobb volt, de mint oktató az újban több a lehetőség, finomabban működik.
    Ez a gityó teljesen rendben van, meg mivel humbi, ezért az RS is jobban zabálja a jelet. Nekem az SSS Strattal kettes vagy négyes kapcsolásban pontosabban érzékel a játék, nem érdemes csak hídon tolni ilyen hangszeren, nálad meg a hídnál lévő vevő a jó. Azt is észrevettem, hogy különböző hangolók általában a hídon pontosabban mutatják az értéket kevesebbet ugrálnak mint nyaknál. Ez nemtom mér van.
    Én szerintem azért tolom mostanában kevesebbet, mert egy nincs kivel pörögni, kettő hogy nincs olyan jó karrier mód. De mindegy. Meg annó a régit feketén toltam és ment rá minden zeneszám, meg házi készítésű számok is. Mióta megvan eredetiben azóta csak az van amit megveszek hozzá. Pl a két utolsó nagy Queen pack még nincs meg mert... sok. Várok valami akcióra, majd akkor megveszem őket, a múltkoriról lemaradtam.
    A játékok is jók, bár inkább a játékot segít megtanulni, nem pedig a gitározást, nekem az a véleményem. Pl jobban beégnek a színek, mikor mit kell lefogni meg ilyenek. Haver pl ezekben a játékokban (volt pár, nem tudom melyik, talán kacsavadász, meg a slide) mindig ilyen világlistás top 10ben volt. De azért a játéka nem volt annyira fasza vagy kifinomult, ellenben magát a játékot jól tudta értelmezni, azaz mikor számokat játszottunk akkor nem kellett gondolkodnia egy pillanaig sem, hogy most melyik szín melyik húr meg hol van a 11ik bound meg ilyenek, ellenben nem volt elég gyors és finom a játéka ahhoz hogy jó legyen a hangszerben. Remélem átmegy amit mondani akarok :)

    re: Alexios
    Ezt én is kipróbálom. Kössz a tippet!

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák