Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz NeoPampalini #37053 üzenetére

    Néztem oktató filmet erről a javítási típusról és az én esetemben a nyak és a test találkozásának teljes terjedelmében kéne lennie alatta funérnak, ugyanis meg kell emelni a nyakat. Nem a szögével van a probléma. Vagy nem csak a szögével.
    Ez a funér pici, nagyon hátra tette nem is igazából a csavarok alá, inkább a csavarok mögé és az elvékonyítása nekem úgy tűnik fejjel lefelé tette bele. Lehet, hogy így is lehet, de kétlem, hogy ez sokat osztana szorozna itt, így, ebben a formában a nyak magasságán.

    Szóval én azt sem zárom ki, hogy pontosan ezt a hibát akarta kijavítani, amit én, csak nem értett hozzá. Egyszerűen nem próbálta ki alaposan, hogy milyen ezzel a funérral, viszont elsőre megragasztotta . Maga a ragasztás is azt erősíti bennem, hogy dilettáns csinálhatta, mert a csavarok tartják a nyakat. Teljesen értelmetlen ragasztani is. El tudom képzelni, hogy miután felhúrozta rájött, hogy nem lett jó és „most már mindegy” jeligére adta el.
    Velem gyerekként madarat lehetett fogatni, hogy lesz egy saját gitárom. A hangja elég jó volt, játszani semmit nem tudtam. Tudod első gitár, teljes zöldfül. Érdekelt is engem a húrmagasság. Manapság másik hangszer után kézbe véve viszont már gáz.

Új hozzászólás Aktív témák