Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz ReJim #1975 üzenetére

    az okés, kenheted te másra, akár a szomszéd asztmás nagymami macskájára is hogy amiatt ment tönkre de azon nem változtat az sem hogy ti használtátok amikor megadta magát....így pl ha az enyém lenne a cucc, látatlanban minimum elvinném hangszerészhez és megtudakolnám mi a baja, ti azt mondjátok magától vagy másegyébtől de nem tőletek, ha én lennék a tulaj én meg azt mondanám eddig jó volt, hozzányúltatok, rossz lett, valami köze csak van hozzá, így asszem némi pénzügyi juttatásra való igény jogos arról az oldalról...
    ha sokallod az összeget a javításért, minimum annyi hogy megkérdezed mi volt a probléma, részletesen, mit cseréltek mit dolgoztak, mit javítottak, majd elmész egy másik hangszerészhez-elektronikushoz és megkérdezed nála mennyibe fájna egy ilyen javítás, ha ő azt mondja 18 helyett 6, akkor azért annyit minimum illik bedobni a lecsóba, mert akkor nincs az a gond hogy elkúrták oszt nem fizettek, a javítás költségét álltátok, az már az ő baja hogy monnyuk 2x annyiér csináltatta meg....de pl én ezért utálok közösködni, tudom ha valami elszáll akkor ott csak vita van abból hogy kinek a sara, így jószerével nem adok ki semmit a kezeim közül :)

Új hozzászólás Aktív témák