Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz mandras81 #13123 üzenetére

    Abban is van igazság, hogy az 1-2 éves olcsóbb gitároknak már kijött a hibájuk. Szoktam is ezt a nézetet hangoztatni. De az ilyen „sportgitároknál” a bundozás már megérezheti azt az 1-2 évet.

    Olyat kellene találnod aki balkezes és anno megvette a baltát és gyorsan meg is unta. Tokban vagy a sarokban állt hónapokat - éveket a gityó. Aki koncertezik egy superstratón az általában hajtja is rendesen. ...hiszen arra való.

    Van az a módszer amikor próbálgatod a hangszerboltokban a gitárt és a netről rendelsz egyet a típusszám alapján, de én nem vagyok barátja ennek. Minden gitár egy külön darab, mondhatjuk, hogy egy egyéniség. Konkrét darabot kell választani szerintem. ...ennek a módja pedig az, hogy próbálgatod őket. Engem nem zavar, hogy lófrálok 1-2 órát egy gitárboltban aztán elköszönök és kijövök - általában veszek azért egy csomag húrt vagy két pengetőt. Hadd döntsem már el alaposan, hogy miért adok 50-100-200 ezer forintot valakinek a kezébe. Nem kevés pénz. Csak akkor tudom, tudhatom meg, hogy mi jó nekem, mi áll a kezemre, ha kipróbálok több darabot. 5 Strat volt múltkor egymás után az ölemben és mind az ötnek totál más volt a fogása.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák