Új hozzászólás Aktív témák

  • X2N

    senior tag

    válasz bigrob #57028 üzenetére

    Jelenleg én is ezen gondolkodom hogy lehetne hangszigetelni, és akkor lehetne kicsit nagyobb hangerőn itthon döngetni :D
    Több évnyi megtakarítást gitárba tenni? Meg se fordulna sose a fejembe. Ezek nem gyűjtögethető cuccok, nem is lesz már az sose amennyi gitár készül jelenleg... akkora szerencsém meg nincs h veszek pl egy klon pedált és pár év múlva a a többszázszorosát fogja érni, amióta ezek a modellezős cuccok bejöttek már az új dolgokra nem tekintek úgy mint "befektetés". Régen voltak jó gyűjtögethető dolgok ma már szerintem nincs ilyen, mindent lefognak modellezni. Meg nincsenek már annyira használhatatlanul rossz dolgok hogy meg kelljen venni a drágábbat.

    Ctrl+Alt~Del-Azt azért hozzátenném hogy nem ugyanolyan erősítőt építettem mint az SLO30. Nem ez volt a szempont. Ugyanolyat nem is tudnák csinálni, de jelenleg a piacon általam elérhető legjobb minőségű alkatrészekből lett elkészítve...

    [ Szerkesztve ]

    Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Új hozzászólás Aktív témák