Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz izomhod #12423 üzenetére

    Csatónak van lánya? :D

    Anno (jó rég) a Mantrával és velük volt egy közös turnénk, emlékszem, mikor megerkeztünk az első helyszínre, beleptünk, Csató meg valami iszonyat durva gitársound-dal, szintén brutál hanggal kiabálta beállásnál: "nem kell kutyaként élned"... a szőr felállt a hátamon :) Rég volt, de jó volt! Még gitárom sem volt, nemhogy gitárszinti, egy harmincezerért vett kontakthibás Yamaha DX-11-gyel gyűrtem a duplagitárok alá a szőnyeget, és még annyi hajam volt, ami mai szemmel nezve elképzelhetetlen :D

    Nesa: nem szeretek hangszerhez nyúlni, meg fényképezőhöz sem. Néha - főleg másnaposan - képes vagyok olyan orbitális hülyeségeket összehozni, hogy az fájdalmas. Példa? Egyszer nagyon ügybuzgóan be akartam magamnak lőni az oktávot az első gitáron. Floyd Rose, nem nagy ügy, pár imbusz ki, odébbrak, vissza, ha jó, meghúz erősen. Naná hogy nekem túl erősen sikerült meghúzni a H húrnál, eltört a csavar :D Persze kettes imbusz hol lenne ilyen kisvárosban? Egy kedves ismerősöm mentett meg, az itteni GE-ben melózott (volt Tungsram), ott volt olyan és még eloxálni (ebben nem vagyok biztos, hogy így hívják) is sikerült :))

Új hozzászólás Aktív témák