Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz bzs73 #17958 üzenetére

    Akkor marad az f10c.
    (#17960) sz.j: Hm:) Ha azt mondom, hogy semmi szabály, elhiszed? Sajna(vagy nem..) elmult az az idő szerintem amikor akár csak nagyon megközelyítő szabályok lennének. Toyone pont nem is rég azt kérdezte, hogy valamelyik (szerintem ez) quadommal, milyen beállítás kellett a max-hoz, ami kijött belőle. Érdekes. Ha x órajelnél akartam valamit, mindíg babrálgattam a Gtlref, vtt-s párost, kellett is össze vissza:) MCH-nál magas FSB-nél 1formán kérte a szuflát, ott nem volt különbség, viszont..Viszont a max órajel (valid) esetében nálam csak az a bejövős, ha hagyom, hogy a vtt vigye magával a ref értékeket. Más: Q9400-nél vcore kérte a magáét, Vtt-nek elég volt 1,34-1,36 a max eredményhez. Q9550-nél. Vcore nem mérvadó, viszont a vtt..1,4v alatt rám se szarik, s ha akarok valami embereset, kell neki 1,48-tól felfele!!! (kérdés, mit akarok). 4,5GHz-hez elég 1,46v 4,7-hez már 1,52v kellett.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák