Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Imilenni #572 üzenetére

    Nem igaz, tegnap volt egy feladat, és volt túsz, ki is tudtam hívni őket. Aztán levertek mint a franc, és utána már nem tudtam kihívni őket újra.
    Ha voltál már Act3-ban, akkor az elején amikor a templomot elfoglaljuk, hogy a bázisunk legyen, a befagyott vízen kell felmászni.
    Az egyébként elég durván nehéz volt, mert akkor találkoztam élesben először a mérgező íjvesszőkkel, és megtanultam, hogy azokkal nagyon kell vigyázni.
    Viszont, ez nem sima tábor volt, hanem quest. Lehet, hogy sima tábornál nem adja be? Nem tudom, majd figyelek.

    (#573) S e t h
    Ezt csak érdekességként írom le, nem nagy újdonság. De tegnap meg akartam csinálni egy harcolós trophy-t. 20 kell valamiből, tudjátok. Na és kinéztem magamnak egy sík, tavas területet, és lovagoltam körbe körbe, kerestem a csoportokat. És volt, hogy a szemem láttára popup-olt egy csoport. :) Meg is lett a trophy hamar.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák