Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Két tipp, mivel én sem ismertem, ezért megosztom.

    Ha a menüben éppen választanátok vmi aktuális armort, ami a birtokotokban van, akkor a háromszög nyomogatásával választhattok az adott armor fejlettségi fokának megfelelő kinézetek között. Gondolom ez csak azok esetében müködik, ahol már fejlesztettétek a göncöt.
    Pl. én egy ideje a maxra húzott Kensei ruhát használom, viszont az alap verzió kinézete tetszik a legjobban, háromszöggel aktiválom mikor kiválasztom és kész.

    A másik még érdekesebb. Van az a speciális képességünk, amikor 3 pont akaraterő felhasználásával 3 ellenfelett kaszabolhatunk le, vmi dance a neve.

    Nos ha egy nagyobb vízpartra értek és nincs kedvetek úszni, hidat keresni, akkor menjetek a víz széléig guggoljatok le, aktiváljátok a képességet(l1+r1),aztán Jin átsuhan a víz felszínén és ez pontjaiba sem kerül.
    Én nem próbáltam, más mutatta, viszont hány ilyen érdekes dolog lehet még elrejtve a játékban, amelyekről nem tudunk, többek között azért sem, mert esélyünk sincs elolvasni a tippeket a töltés gyorsasága miatt.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák