Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zacc

    csendes tag

    az én történetem a következő:
    Két éve vásároltam egy gerikomot akkor 360000 ft-ért elvben közel csúcs modellt.
    A használat során derült ki,hogy nem tudja azt amit a leírés megadott (pl dvd író nem +/- os csak - os). Akkumulátorral használva 45 perc alatt lemerült. A 2400-as proci a tesztek szerint jó ha 1800-as tempót bírta. A nagyobb gondok 13 hónap után jelentkeztek a merevlemez elromlott garancia pedig egy év. Nincs más hátra újat vettem, nem az acompnál mert ott csak egy év garanciát vállalnak, míg máshol hármat. A dolog érdekessége, hogy a házra ragasztott garancia bélyeg mint később kiderült egy másikat takart, ami számomra azt jelentette, hogy a merevlemez sokkal öregebb volt ha jól látom két évvel.(gondosan megőriztem).Ekkor már az akku fél órát sem bírt. Két év után a gép teljesen meghalt. A szervíz szerint alaplap hibás, és dobjam el .( Két év után egy 360000 Ft-os gépet).Szerencsémre egy szerelő 30000 ft-ért megcsinálta. Hamarosan újabb csalódás az akku teljesen meghalt. Már ösztönösen a garancia bélyeget vizsgáltam meg. Igen ezt is átragasztották. Az eljárásukról csak annyit minden reklamációmnál azt kaptam, hogy ez van, de beszélnek a főnökkel és visszahívnak. Azóta nem tudom őket lerázni. Az én tanácsom csak annyi, hogy a gépen belüli garancia bélyegeket is vizsgáljátok meg, és csak olcsó eldobható jellegű gépet vegyetek. Az is lehet, hogy tényleg nekem nincs szerencsém mint mondták. Azért ha mással is történt ilyen jelezzétek.

Új hozzászólás Aktív témák