Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stoci2

    csendes tag

    válasz Antibazsi #45 üzenetére

    Nekem is Gericom Phantomom van (fél éves) és most vittem el az Acomp szervízbe, mert haldoklik a DVD író. Amikor a szervizes átvette, akkor derült ki, hogy nekem is törött a TFT zsanérja (én eddig észre sem vettem).
    Persze rögtön megkérdezte, hogy nekiütöttem-e valaminek. Úgy éreztem, hogy most az a gyanú, hogy odavertem valahova és emiatt tört el+romlott el a DVD író. Mondtam, hogy nem. Úgy vigyáztam rá, mint a hímestojásra, fogalmam sincs, hogy történt, de ahogy hallom másnál is megrepedt. Ez nem lehet szériahiba? Az igaz, hogy már a vásárlás után észrevettem, hogy elég nehezen nyílik, de az eszembe sem jutott, hogy esetleg széttörik.

    Tény, hogy az illesztéseket tekintve nem egy precíz szerkezet, de egyébként - hogy jót is mondjak - nekem teljesen jól működött eddig, szerintem más tekintetben stabil és más gondom nem is volt eddig vele.

    Szóval van még rajtam kívül több emberke is akinek magától megrepedt a zsanér? Mert elvileg garanciás még a gép és nem szeretném, ha ezt is rámvernék+a DVD író javítást. Inkább én kérek egy burkolatcserét gariba, ha kiderül, hogy ez szériahiba.

    Stoci

Új hozzászólás Aktív témák