Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiboid

    csendes tag

    Hali mindenkinek..


    Kezdő mérnöktanonc vagyokgyakorláshoz pro E -t szeretnék használni..
    sikerült is találnom egy (gyakorló) verziót....
    viszont az első sketch elkészítésénél belefutottam egy problémába ami sajnos az én programom nagyon sok részalkalmazásánál előfordul..
    Készítettem egy kockát és megpróbáltam beméretezni, viszont a ''dimension''ikonra kattintva egy kis ablakban a következő üzenetet kaptam ''select 1item''
    na a vonal ki volt választva csak amint az ikonra kattintottam elejtett minden kijelölést
    szóval sehogy sem tudtam semmilyen méretet megadni csak a meglévőket tudom változtatni. és majdnem minden kijelölést kívánó funkciónál ez a helyzet.
    Nos a kérdésem az hogy, ez valami beállítási probléma, vagy én csinálok valamit rosszul.
    Esetleg van e valami megoldás, vagy dobjam ki a cd-ket a 7.-ről?
    Ha baromságot kérdeztem bánjatok velem türelemmel mint apa a hülye fiával....

    Az esetleges segítséget előre is köszönöm...

  • tiboid

    csendes tag

    Parson köszönöm, hogy szántál rám időt, és válaszoltál...
    A pro/e-t pont azért választottam mert egy másik rendszerben már elég jól boldogulok
    (Solid Works 2003) tudom ,hogy egyszerü rendszer, meg régi is de szerintem elöképzésnek pont jó. de azt hiszem jobb lesz ha küldök majd emailban képet a dologról..
    mert amiket irtál azok a dolgok elég nyilvánvalónak tünnek, még számomra is.
    Nos attol meg ne félj hogy , suta pro/e-s szárnypróbálgatásaimat neked kell végigkísérned, de ahogy elnézem néha szükség lesz a szakértelmedre.
    Mégegyszer köszönöm...
    További jó beszélgetést mindenkinek..... :R

Új hozzászólás Aktív témák