Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22145024

    törölt tag

    válasz perfag #8836 üzenetére

    "mert volt magyar kezelő felülete"
    Hát az a pár tucat ikon nem oszt-szoroz, hogy épp milyen nyelven van. Nálam sokkal inkább az döntene, hogy melyikhez van könnyen elérhető és kiterjedt tutorial, akár írott, akár video formátumban. ( A beépített szerintem egy csőd)

    A szövegprofillal végülis dűlőre jutottam:
    ha csak 90°-onként szeretném forgatni, akkor a méretvonalnál használt módszer itt is működik, vagyis az N gombot kell nyomogatni. Meg persze működik a méretezéssel is, de ekkor célszerű Horizontal/Vertical kényszert is használni, mert különben hamar "kifordul".

    Kipróbáltam amit ajánlottál, a görbére illesztést. Frankón, az ív normálvektorára rakja, viszont ott már nem nagyon tudom megmondani neki, hogy precízen hová. :F

    Az ST3-ban elég sokszor belefutok, hogy egy szövegprofilt csak extrudálni hajlandó, kivágni nem. Ez bug, vagy fícsör? (alapértelmezett SE betűtipust használok)

    kpityu2:
    "Amit leírtál az tipikus esete a non-manifold, vagy nulla vastagságú geometriának"
    Régen rendszeresen sírt az SE20 ez miatt, ott már tudtam hogy kell kikerülni, de itt a legtöbb esetben a hibajelentés kimerül a kis sárga háromszögben, így gőzöm sincs, mi nem tetszik neki :)

    Szerintetek az nagy hülyeség, ha STx ide vagy oda, csak végszükség esetén megyek át szinkronba?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák