Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz kpityu2 #7140 üzenetére

    Nézd, én totál megértem, hogy ez egy bosszantó dolog, mivel én is sok bosszantó dologgal találkozom nap mint nap, de kezdem erősen azt gondolni, hogy az exportálásnál lesznek az alapvető problémák, pusztán hanyagságból fakadóan. Az egy dolog, hogy a mértékegységrendszernek megfelelő beállitása csak egy dolog, mert még abból fakadóan is általában jól megy a konvertálás, de alapvető, hogy a modell accuracy értéke is megfelelően finomra legyen állitva. Továbbá a config.pro beállitásairól szóló pdf-et is át illene nyálazni az exportálásra vonatkozóan, mert még ott is lehet vmi rejtett lazaság. Ha minden le van zsirozva, akkor nem szabadna ilyen mértékű hibának előfordulnia. Én erősen szorgalmaznám, hogy nyomjanak ellenőrzéseket azok, akiktől jönnek a modellek 'mert nem megfelelő a modellek pontossága' ami pedig szükséges lenne a nálatok soronkövetkező munkaszakaszhoz. Ha hozzáértőek ülnek amott a Pro/E előtt, akkor venni fogják a lapot, és akkor kiküszöbölitek a későbbi felesleges plusz munkát. Ha ezek után még mindig fennáll a probléma, akkor tovább kell lépni a konverzió vizsgálatban.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák