Új hozzászólás Aktív témák

  • Eperfa

    tag

    úgyis leült a topik, kérdezek egyet :)

    első gentoo installomat csinálom éppen (a handbook szerint), minden szép és jó, csak X alatt az istennek nem bírtam életre kelteni az egeremet + egy glx hibával traktál mindig. (szóval mint látjátok, csak a konzol elkészültéig vettem az akadályokat :) ).

    tehát egyrészt adott egy totál primitív logitech usb-s egér, eddig a világon minden automatikusan felismerte (minden linux is), megnéztem az éppen a gépemen figyelő kubuntu xorgjának conf fileját is, kipróbáltam azokkal az értékekkel de csak nem akarja az igazságot (hibát nem dob csak éppen nem is mozog). mouse driverrel és logitech/microsoft/ps2/explorerps2/mittoménmilyen protokollokkal próbáltam eddig. (a kubuntu amúgy az explorerps2-vel használja)

    a másik probléma, hogy a glx libet nem akarja betölteni, mert azt mondja h nemtetszik neki a TLS. igazából egyelőre nem tudom hogy ez probléma-e nekem, inkább csak mondom :) az nv drivert használom amúgy a szintén totál primitív gf2gts kártyámhoz.

    ha valakinek van ötlete, megköszönném (főleg az egérben, a másik legalább megfogható hibaüzenet arra lehet guglizni)

Új hozzászólás Aktív témák