Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #7021 üzenetére

    Nem városi legenda az, tényleg így van. Az a szerencse nekem, hogy én nem pörgök rá 4* karakterekre, így ha nem kell az 5*-os, akkor simán kihagyom teljesen. Persze néha volt mikor kockáztattam, de ott úgy is álltam hozzá, hogy ha kiesik az 5*-os közben, azt se bánjam (tehát ilyen kell is, de annyira nem karakter).
    Apropó, igaznak bizonyult a pletyka, Ayaka banneren a 4*-osok: Yanfei, Ningguang, Chongyun. Yanfei még nincs így neki örülök, Ningguang jöhet még pár, Chongyun pedig remélem elkerül. :DDD Viszont Ayaka a fő cél, tehát ha ő kiesik, nem is megyek tovább. Így egy Yanfei essen, illetve pár Ningguang addigra. ;) Illetve lesz event ahol megszerezhető lesz Beidou, szóval meglesz a C6 az augusztusi shop nélkül is. :DDD

    csuzda: Köszönöm, nem hittem volna hogy megélem, hogy meme szereplő leszek. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz xeon forever #7021 üzenetére

    "Meg azt se felejtsuk el, hogy minden bannernel kiirjak, hogy erre a bannerre igaz, hogyha az elozo standard volt akkor a masodik fix. Igazabol meg mindig varosi legenda szamomra, hogy bannerek közt is adott a következô fix banneres karakter..."

    A limited banner pity rendszerére gondolsz? Az új bannereken keresztül is "továbbmegy" a pity, tehát ha pl. most nem Kazuhát húztad volna ki hanem mondjuk Jean-t, akkor az Ayaka banneren garantáltan megkapnád őt (mármint garantált, hogy az első 5 csillagos Ayaka lenne, addig még el is kell jutni :DD ).

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák