Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz F34R #7006 üzenetére

    Kicsit se gyanús hogy minden kiesik neki ami kell, de még így is 600K primoja van, 600 FR-e, meg még vagy 80 fate is...hiszi a piszi...
    Kis milkós ;] :DDD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7006 üzenetére

    Felháborodnék ezen, de inkább azt mondom lenne így. :DDD Amúgy tudom hogy hörcsög vagyok, gyűjtögetek minden szart, de elkölteni nehezen tudom. :P Hu Tao-ra anno nagyon rákészültem, utána Eula-ig skip-eltem mindent, majd nála nem jött be az 50:50, de ugye belefért. Azóta viszont megint nem húztam semmit event banneren, 2 hónapja. Lehet bejön mindegyik, Ayaka tuti, és Yoimiya is meglehet, ha akarom. A nagy kérdés ugye a többi, mikor jönnek, mennyit tudok gyűjtögetni rájuk. Teszem azt kiderülne jövő hét folyamán leak-ekből, hogy jön Yae vagy Raiden Shogun 2.1-ben, akkor Yoimiya skip esélyes. Viszont ha olyan jön majd aki nem érdekel, akkor igen, meglehet akár mindegyik, a próféta szóljon belőletek. :DDD Mellesleg én továbbra is csak a welkin-t és a BP pass-t veszem meg, de ezeket se kezdetek óta, még egy crystal csomagot se vettem. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák