Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Mike #858 üzenetére

    Nem kell, hogy a számba rágjanak mindent, nagy SoulsBorne fan vagyok szóval hidd el, nem várom el. :DDD De tény, hogy 3 szinten keresztül nem tudtam merre kell menni, mindenhonnan visszalökött a map széle.... most néztem utána, hogy mégis mivan és egy csóka mutatta az egyik ilyen how to progress vidiben, hogy délfele kell menni a mapnak egy adott pontján és úgy átenged....

    Nem kell diablo 3-nak lennie, nekem sem tetszett annyira a diablo 3, viszont a fejlődési fája és annak újraghasználhatósága példamutató kellene, hogy legyen. Én minden játékban ami RPG hasonló megoldást használnék, utálom azt, amikor a játékban döntened kell egy spellről vagy fegyverről és azt soha többé nem tudod megváltoztatni.... és igen a Skyrimben sem tetszik ez a rendszer, nem is sokat bírtam vele játszani.

    Örülök, hogy neked fenntartások nélkül tetszik a játék, én is adok még neki esélyt, ahogyan írtam is, de látom a hibáit és azokat a dolgokat, amiket sokan csak sokkal későbbi szinteken vesznek majd észre amikor a cukormáz már leolvadt róla.

Új hozzászólás Aktív témák