Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiro

    senior tag

    válasz Sirandrish #6432 üzenetére

    Az eljövendő karakterekről SPOILER!:

    https://genshin.honeyhunterworld.com/db/char/unreleased-and-upcoming-characters/?

    Mivel még csak kínai nyelven érhetőek el a leírások, a következők a google fordítós és a saját értelmezésem egyvelege. (Jó eséllyel lehetnek benne félreértések)

    Yomiya:
    Charged Attack:
    Ganyuéhoz hasonlóan két szinttel fog rendelkezni, viszont a brutális sebzés helyett ha jól értelmeztem,
    hőkövetési funkciót fog kapni.
    (Megj: A töltés fögvényében 3 "láng" jelenik meg.
    Az hogy ezek a lángok a nyíl sebzését növelik e, vagy különálló dolgok lennének,
    vagy hogy a hőkövető funkció pontosan a lángokra, vagy a nyilakra (is) vonatkozik-e, nem teljesen tiszta számomra.)
    Skill
    Az alap támadások megnövelt Pyro sebzést okoznak
    (Átlag kb 60%-al nő a nyilak sebzése)
    Időtartam: 10s
    Töltési idő: 20s
    Burst:
    Ha jól értelmeztem, akkor egy markert rak az egyik ellenfélre, és ha a csapattársai megsebzik akkor az egy robbanást okoz.
    2 másodpercenként egy robbanás idézhető meg. Ha a megjelölt ellenfél meghal a marker átkerül egy másik ellenfélre.
    Időtartam: 10s
    Töltési idő 20s
    Gyakorlatilag Hu Tao, ("Physical") Fischl és Xingqiu keveréke. :))
    Yomiya nálam egy erős érdeklődést változz ki. Egyrészt nagyon jó waifu alapanyag. :B

    Másrészt egy nagyon jó DPS és Support egyben aki szerintem Ganyuval nagyon jó párost fog alkotni. ;]

    Sayu:
    Egy healer support lesz.

    Ayaka:
    Nála a fejlesztési tárgyak változtak drasztikusan. Ergo a Gemstone kivételével mindent 0-ról kell farmólni, ami szerintem tán nem is baj.

    Electro Traveler:
    Burst: Ha jól értem akkor gyakorlatilag egy vihart fog megidézni melyen belül különféle támadási bónuszokat fog kapni.

    Mindentől én nagyon Kis Vukk állapotba kerültem, mert kelleni fog Yomiya, Ayaka, Baal (raiden) és valószínűleg Signora is.
    Végére egy kis matek.
    A platykák szerint 1.6-ban 13000 primó szerezhető. Feltételezzük, hogy 1.7-ben (2.0?) szintén. Ehhez jön a 3 Welkin 9000-el. A két BP 1360-al (+8 Wish)

    Az első körben 235 Wish. A starglitter visszahoz 12-őt és szintlén maradt 1.5-ből 12.)
    kb 250-260 Wish gyűlhet össze 1.7-re (2.0)
    Soft pittyel (76) nézve 3,4db 5 csillagos
    Saját átlagommal (60) pedig 4,3db 5 csillagos.

    Yomiya és Ayaka kisz szerencsével meglesz. Viszont a másik kettő már kérdéses)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák