Hirdetés

Aktív témák

  • csabee69

    csendes tag

    válasz c.zsolti #528 üzenetére

    valóban, lehet hogy 325/1000 volt, nem emlékszem pontosan mert nem sokáig használtam azért így :D szóval még1x: nem véletlenül árulják úgy hogy drr3. a figyelmes szemlélő láthatja hogy az inno oldalán egy szó sincs erről a kártyáról. azt is tudhatjuk hogy 256mb ddr3-at a GT-kre meg az Ultrákra raktak. ergo az én következtetésem az volt ebből hogy innoék kisöprik a raktárról a GT-ket LE bios-al, mert már nem túl piacképesek (74e 6800GT, 80e körűl 7800GT). sajnos ez pont az én kártyámnál dőlt meg, ami ugye nem megy 16/6-on, így most azt gondolom amit már írtam, hogy ezek olyan GT-k amik nem mentek át valami gyári teszten. a doboza is síma LE, 128mb síma ddr-t ír, csak egy kis matrica jelzi rajta a 256mb ddr3-at. a 400/1000-re úgy emlékszem ment, de a kedvedért megnézem majd még1x, nem szórakoztam vele sokat :) ja és ez valóban best buy-nak tekinthető (persze csak AGP-re). és gondolom aqua árlistán láttátok, én is ott vettem. róluk tudni kell hogy símán visszavesznek cuccokat 3 napon belűl, pedig mint tudjuk erre már nem kötelezi őket semmi, így mertem én is bepróbálni ezt, és nem bántam meg pedig mint mondtam csak 16/5 (persze ha ezt írásba adták volna amikor kihoztam a boltból akkor is örültem volna mint majom a farkának :D ) ja és bocs hogy kicsit hosszúra sikeredett a mondandóm :)

    [Szerkesztve]

Aktív témák