Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Peti1991 #5023 üzenetére

    Nemerről van szó, hanem hogy egy esetleges tápmeghibásodás ne vigye magával a nehezen összerakott géped, az én gépem sem volt túlzottan erős, majd 3 évig ment egy GF2MX400-al, utánna vettem egy radeont mikor nagyon muszály volt, csak azt sikerült tönkretennem, de szerencsém volt, mert árában már csak erre a GT-re tudták cserélni...

    Szal tőlem beteheted a kodegányt, vagy mercury-t is, mert van rá esélyed hogy sosem lesz hibás, de arrais hogy magávalvisz mindent... De én nem értek hozzá, javaslom még kérdezz rá a tápos topicban, hátha ott tudnak mondani valami hasonló árban levő, de jobb tápot...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Flashget

    félisten

    válasz Peti1991 #5023 üzenetére

    nem érted a lényeget..

    a szar olcsó táp nincs arra megalkotva, hogy egy fesz ingadozás, egy rövid zárlat ha érkezik megvédje a többi hardvert. ráadásul a spúr miatt nem képes naftával ellátni a bővűlő hardvereket így jön a bizonytalan rendszer a fagyás a ''miért futnak szarul a játékaim'' kérdések

    nem véletlen van, hogy tápot nem wattra hanem súlyra kell venni szlogen..egy mínőségi táp 2,5 kg környékékén leledzik..egy codegány, mercury jó ha eléri 1,5 kg-ot..mert szar a tekercselése, szar a vezeték amit használnak benne..réz mentes dolgok, púpos kondik, mert ezek ilyenek..gagyi szarok.

    ha valakinek a 12-14K sok egy mínőségi tápra, de egy deszka és vinyó/vinyók elpukkanása 40-50K értékben+adatok elvesztése nem fáj semmibe, az vegyen 4-5-6K-ért tápot.

    [Szerkesztve]

    Realme GT Master Edition

Aktív témák