Hirdetés

Aktív témák

  • Floyd80

    addikt

    válasz syLVer30 #1262 üzenetére

    Üdv
    Én szintén zenész :D Club 3D-vel. Mivel már egy petákom sincs extra hűtőre, így maradt a barkácsolás. Ha van otthon egy 8-cm-es ventid akkor, kb 20fokot nyerhetsz. Terhelve 70-75 fok már bőven jó.
    1. Szóval operáld le a hűtőt. A hátulján lévő fülecskéket egy kis ollóval, csipesszel simán összelehet nyomni, majd kipattintatni.
    2. Utána a műanyag borítást lecsavarozni.
    3. Kis venti kuka
    3.Pasztázd újra a GPU-t, nekem még ezüstös van, azt nyomtam rá. Borda vissza.
    4. 8Cm-es venti ''rácsavaroz'' a bordára: Kicsit el kell fordítani és csak két helyen lehet odafogatni de nálam nem lötyög. A csavarokat egyszerűen a bordába kell belefogatni nem túl erős, határozott mozdulattal, és persze kiscsavarral.

    Érdekes, hogy 3db 8cm-es ventit is kipróbáltam, a CPU-ra készült Glacialtech és egy régi tápventivel is felment 85C-ra, de Azona tápventivel még nem ment 75fölé. Alapon 42. Persze GPU húzáshoz nem elég, de én inkább a sávszélességre megyek és a memóriát ''erőszakolom''.

    Más: Oblivion
    1024*768-ban másnak is akad az intró? New Game, majd egy faszi beszél, de beszaggat az animáció, 640*480-ban nincs gond, de nehogymá azon kelljen futtatni. :((
    Kicsit magasra tették a mércét.

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Aktív témák