Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz vandor01 #6390 üzenetére

    Nyomkövetős,postázós topik összefoglaló.
    Ott van melyik posta követhető a házig.

    A belga nem.

    Amelyiket a magyar posta is elfogadja,az eleve aláírás köteles,itthon látszik a rendszerben hogy hol veszik el.

    Ha feltételezzük hogy mondjuk ahogy te is írod a 99% itthon veszik el,az szerinted miért lehet?
    Mert lenyúlják.
    Na most ha az enyveskezű lát 2 csomagot,amiről tudja hogy az egyik nyomonkövetető és rögtön kiderül hol tűnt el,míg a másikról azt sem tudják hol van,akkor szerinted melyiket nyúlja le ha van egy kis esze?

    Na ezért nem mindegy szerintem hogy milyen trackinggel jön,ha már trackinges.

    Természetesen hála az égnek a postások 99%-a becsületes,így megérkeznek a csomagok nagy része,de sajna mint minden szakmánál/hivatásnál,itt is előfordulnak szemét emberek.

  • nadragulya

    csendes tag

    válasz vandor01 #6390 üzenetére

    Miért adják fel a húzott szeműek a nem aláírós occsó belgapostával?
    Ha meg ellopják útközben mit csodálkoznak?
    Ha meg ellopják miért nem kérik vissza a lét a belgáktól, vannak olyan helyzetben, hogy megtegyék.
    3 hónapig vártam a nyilvánvalóan ellopott motyót, le sem kakáltak. 1 hónapja meg levelezgetünk egymással a pénzvissza akció ügyében, a piaci lókufár ezekhez képest alkuképtelen kezdő.
    Már az első kérésem pénz vissza 100%-ban volt, 1 hónap után ott állunk, hogy kb. 80%-át visszautalják, ha a paypal eljárást előbb lezárom.
    Hát a fiúpaci csüngettyűjét a valagukba!!!!!
    Amint lezárom a paypalt kacagnak egyet vidáman, ezzel részükről vége is a történetnek.
    A kutyámat is csak akkor bíznám rájuk, ha el akarnám sinkelni.
    Visszatérünk szépen a paypal ágra, de az sem halad semmire, mert ott is alkudoznak állandóan és válaszra vár mindig.
    Ha ez valaki szerint korrekt, gördülékeny és jó, akkor az egész élete legyen ilyen!

    Csak annak ajánlom ezeket, akinek sok az ideje és végtelenül türelmes, illetve könnyen veszi, ha pár tízezret bukik.
    (visszafogtam az indulataimat, azért ilyen kedveskedő, szinte nyájas a hozzászólásom)

Új hozzászólás Aktív témák