Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz viktorhu #27284 üzenetére

    Már miért ne lenne jogom visszautasítani? A postán sem kötelező átvennem, 10 nap után visszaküldik. Itt is felhívtam a DHL-t azt mondták hogy megoldják, Vagy visszakéri a feladó v megsemmisítik. A csomag még HONGKONGBAN van nem adták fel, szóval szerintem minden jogom megvan elállni a vásárlástól, és ha nem az az összes pénzt, de nagy részét paypalon buyer protection on keresztül szeretném visszakapni.

    Nevetséges az egész, postán ott helyben korrektül kiszámolják a vámot + áfát, ami ekkora összegnél szinte elenyésző, itt meg küldtek 5 dokumentumot hogy töltsem ki, küldjem vissza, 7000ft ilyen illeték + ha nekik kell intézni akkor még +be fizethetek, ha meg én intézném, akkor járkájak a navhoz kikérni olyan számot amiről azt sem tudom micsoda és azzal jelenjek meg x helyen.

    PFff 2018 van csesszék meg, az első emailben amit küldtem, benne volt mekkora a csomag értéke, arra kellett volna jöjjön egy válasz hogy ez ennyibe kerül és kész, nem hogy generálnak nekem 1 napi melót, hogy átvegyek 5db nyomorodvány műanyag vackot.

    Nem tudom hogy más futár cég is ennyire bonyolultan kezeli ezt, de ezentúl igyekszem kerülni a futárcégeket eun kívül.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák