Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz madrac #2105 üzenetére

    Nana.... itt nem ez volt/van.... (legalábbis ahogy én értelmeztem, de majd a kolléga előadja újra)

    Én így értettem:

    Nem vette át, most ne firtassuk hozzáállást.... de ettől függetlenül közben/ elötte már futott a dispute, kitudja miért?! Gondolom megint a türelmetlenség... de az egy dolog, mert át is nyomta claimra, gondolom a "nem kaptam meg bicccs, átvertek fákkoff" szöveggel.. amit jó hogy csukóból lezárt a paypal...
    Hiszen van a tn, a csomag elindult, a csomag célba ért, csak épp a "Címzett nem kereste" visszaküldték a feladónak... itt most megint ne firtassuk a kolléga hozzáállását.

    Na most ezek után, szépen meg lehetett volna beszélni, és lefogadom h a shipping díjat bukva a pénzénél van... de ehelyett, ugye volt egy értelmetlen claimja, amiből többet nem tud nyitni, azt is elbukta, teljesen jogosan!, innentől kezdve a gb jóindulatán múlik minden....

    Ismétlem, én ezt értettem ki a szövegből, ha így van, akkor tartom magam ahhoz hogy nem tudom sajnálni.... és most megyek is a sarokba kukoricára térdelni.

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák