Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz meridaharcos #9074 üzenetére

    Múltkor nézegettük egy ismerőssel a projektor árakat. Aminek már elvileg elég nagy felbontása és fényereje lenne, ott horror a súly miatt a szállítási díj.

    Ha garis probléma lenne, 4kg-os cucc visszapostáját valószínűleg nem fedezné teljesen a paypal sem. Meg akkor már ha 60 ezer felé megy az össz ár, úgy érdemes inkább led + dlp projektorok közt nézelődni itthon. A kínai projektorok led + lck kijelző átvilágítással szoktak működni. Az olcsóbb gányabbakba meg elég szedett vetett cuccok vannak összepakolva, pl android stick bele melegragasztózva okosítás gyanánt.

    Mivel nem mertem belevágni kínából, így végül egy Lg pw600g lett itthon. Ennek a nagyon közeli rokona [link]. De előfordulnak kisebb és olcsóbb fajták is, csak azok már veszíthetnek a funkciójukból a felbontás vagy a fényerő miatt.
    Egyszer talán valami ilyesmire is futja [link], amit csak oda kell tenni a fal mellé pár centire :DDD

    szerk,
    múltkor találtam pár írást, teszt szerűséget némelyikről
    gm60 [link], határeset.
    Egy másik szétszedős [link], ez egyébként szerintem legalább tényleg projektornak készült, nem csak azzá lett :D
    Itt egy nagyon gány, szétszedős [link]

    Valahol láttam CL720D szerű szétszedőst is.

    Vászonnak állítólag ez egészen vállalható alternatíva [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák