Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KrAt

    veterán

    válasz Papa-Georgo #7 üzenetére

    Igen, ezt én is hallottam. Csak az érem másik fele, hogy nem vagyok egy nagyon hűdejó tanuló (lusta), így egy BME, vagy egy BMF-ről 1 hónap alatt kib@sznának. Azért is választottam ezt. Mellette (előtte, halasztok) megszerzek egy szakmát (mechatronika) és azzal csak érek majd vmit..

    [Szerkesztve]

  • Gorneck

    titán

    válasz Papa-Georgo #7 üzenetére

    Én nem csak GDF-ről hallottam ezt...na mind1.

    Ha az ember elmegy pl multihoz dolgozni és az állja a tanulmányaidat, akkor sztem a hülének is megéri belefogni. Pl nálunk egy belső céges emberkét előbb vesznek fel mint bármely csillivilli helyen diplomázott súrmót! Bár lehet ez csak nálunk van így...

    Az olyan melóhelyen tényleg megmondják ahova mint kezdő mész oda, de ezt más papírral rendelkező egynénekkel is eljátszák. Tőlem pl haveromtól nem kérdeztek semmit...2 hét után kaptak a fejesek egy értékelést róla amiben megfeleltet kapott...

    Mielőtt bárki is azt hinné, hogy védem a GDF-t az téved...mondjuk én is oda járok és jelenleg harmadéves tanuló vok...PumPi-nak igaza tényleg lógóhely, de
    1. 3 műszak mellett csak ezt az iskolát tudom csinálni.
    2. Sok kirendeltség miatt közelebbit is lehet találni a lakóhelyedhez.
    3. Legalább minden tankönyvet megkapunk, ami benne van a tandíjban.

    Jelenleg két szakmám van+egy nyelvizsgám+már a második pozíciót töltöm be a cégnél 2 éven belül...ha lenne diplomám, ami szinte mindegy, hogy milyen, akkor már mérnök lehetnék!

    Szal csak ennyit akartam hozzátenni...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák