Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KrAt

    veterán

    válasz panel #1 üzenetére

    Én csak jövőre fogok odajárni, ha nem halasztok 1 évet :)
    Amúgy milyen suli? Milyenek az emberek, tanárok, stb..
    Milyen nehéz oda bekerülni? (remélem nem nagyon, mert csak oda jelentkeztem :B)

  • orkester

    senior tag

    válasz panel #1 üzenetére

    Hi!
    Én is ide járok. Inf. közgazdász 3. évf.
    Kicsit unom már azokat akik folyamatosan leszólják ezt a sulit. És mikor kérdezem na és szerinted miért sz*r akkor mindig u.a. az válasz, hogy ''hallottam, hogy...''. Ráadsául sokan ezek közül meg se próbálnának fősuliba/egyetemre menni. :Y
    Annak elfogadom a véleményét aki tényleg tapasztalatból beszél, de ez az ''Urban legend'' már kicsit fárasztó.
    Biztos remek dolog egy olyan iskolát szidalmazni, aminek még a közelébe se jártak.
    Ennyi erővel mondjuk pl. a BME is rossz suli, mert sok tanárunk ott is tanít. Tény, hogy vannak hibái, de melyik főiskolának/egyetemnek nincsenek???
    Amúgy azt hiszem pont itt a Ph-n olvastam, hogy a GDF rossz hírét állítólag azok terjesztették akik nem voltak képesek lediplomázni.
    Van akinek ELTE, van akinek GDF, van aki akinek 8 osztálya, van akinek érettségije van. Miért kell egymást ilyenekkel piszkálni? Ez van, ezt dobta a gép és kész. :)

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák