Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milszab

    senior tag

    válasz Dark Archon #11173 üzenetére

    Szasztok!
    Szóval leírom a történetet. Rendeltem Edigitaltól egy tv-t. Használtam pár napig, nem tetszett, majd visszaküldtem hogy elállok a vásárlástól. Mikor megkapták aznap telefonálnak hogy sérült, karcos a tv kávája. Nah mondom az érdekes. És hogy akkor vagy visszaküldik, vagy átveszik, megvizsgálják de ne is számítsak rá hogy a teljes árát megkapom. Na mondom oké, de akkor kérnék erről fotókat hogy lássam én is mi van! Ez volt hétfőn, azóta csak egy e-mailt kaptam hogy keményen a fele árát adnák csak vissza, vagy visszaküldik. Én ismét jeleztem hogy kérnék képeket róla, de azóta semmi.

    Persze tudni kell hogy nálam még csak egy hajszál karcolás sem volt rajta, és nem is tudom elképzelni hogy (pláne a sarka) hogy tudott sérülni mikor körben hungarocell védi. Most vagy kicserélték a tv, vagy kivették belőle menet közben, vagy nem is azt akarják visszaküldeni ami az enyém volt. Írtam nekik hogy kérném a tv sorozatszámát, meg a dobozról képeket, a rendszermenüről, mer nekem arról vannak fotók. Szóval most ezeket várom.

    Valakinek erről vélemény? Mit kéne csinálnom? Mer ez olyan átbaszásnak tűnik hogy csak na!

Új hozzászólás Aktív témák