Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergely_1234

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Előzményként: szombaton megrendeltem ezt, és kérdeztem a "Milyen laptopot vegyek csoportban" (https://edigital.hu/notebook/msi-9s7-16w112-016hu-gf65-thin-9sd-gamer-notebook-fekete-msi-air-backpack-hatizsak-bontott-p759807)

    Mindenki lebeszélt róla, hogy hangos, melegszik és ráadásul bontott is.
    Tegnap átvettem. Folytatás idézve a másik topicból:

    "Tudom, hogy a mindenki lebeszelt rola, de nalam a gep (msi gf65).
    Edigitalnal atvetelkor zavar volt az eroben:
    1. 2 eves gariert szolni kellett, 1 evet akartak, mert a kollega nem tudta, hogy bontottra is 2 jar
    2. Promo ajandek msi hatizsak lemaradt, majd szolnak
    3. 10 HUF - t meg se probaltak visszaadni, mert nincs aproja.
    Magarol a geprol: folia rajta a tetejen, a tapkabel zacsija volt bontva, nem tudjak miert bontott, lehet kiallitott darab volt. Fizikailag sertetlen kivulrol, aljan csavarfejeken nem latszik, hogy hozzanyultak. Matrica sertetlen, ami egyik csavaron van. Uj illata volt. :p :D
    Dobtam ra egy 10et, meg company of heroest2t, idaig jutottam. Abszolut, normal hasznalatkor nem hangos. Dragon center szerint ~3000 rpmel forog cpu ventilator winben gpu karira 0at ir. Egy 2v2t jatszottam COH2 val. Mivel nem mai game, meg se kottyant neki.Ma talan eljutok odaig, hogy lolozok egyet (3 eve nem jatszottam). Azert ejszaka kozepen DragonCenterben felnyomtam max porgesre ventiket, ott azert volt hangja, de ha jatszanek fejhallgatoval, akkor hidegen hagyna, illetve vissza lehet venni beallitasokbol, hogy ne kellhen felporognie maxon a ventilatoroknak.

    Varom tippeket, otleteket, mit nezzek, allitsak be rajta.

    Sajat hulyesegeim miatt lehet visszavetel lesz:
    1. Sajnalom ra a 270et, pedig ar ertek aranyban nagyon jol jon ki, 310 alatt nincs ilyen gep. (igen inkabb szamlamonuljon a penz, mint a laptopba, kukactol tovabbera is varom befektetesi otleteket, akar pm ben is, no offense! )
    2. Szerintem kozel se fogom kihasznalni.
    3. Gepvetelt decemberre terveztem, az a kerdes akkor mit kapnek kb ugyanennyiert? (9 eves laptopot kellene felvaltania)

    Elgepelesekert, fogalmazasert elnezest, koran van."

    Eleve, másnak van hasonló gépe, tapasztalatok?
    Kiemelném fordjee kedvességét! :)

  • Gergely_1234

    csendes újonc

    válasz MaxxDamage #48644 üzenetére

    Igen, teljesen igazad van, tetszik, csúcs szuper, és nagyon kell valami majd. (1. napos vélemény)

    Kihasználtság: abszolút nem hoznak lázba legújabb AAA játékok, tipikus min. 5 évvel ezelötti játékokkal játszok: LoL, WoT, CS:GO, Warcarft 3, Stellaris, Company of Heroes 2 lehet most RoE-t felrakom, GTA sorozatot is kihagytam, de lehet most hogy ingyen behúzhattam... (95 GB xD )
    Android/Visual Studio.
    Viszont ennek ellenére fontos nekem a 1660-as kártya teljesítménye, hosszú távra tervezek, darabig bírja ha úgy alakul.
    Másik topicban, habár szerintem rossz stílsban adja elő, de Tikakukac topicmester erősen lebeszél róla, mert minden rossz. (Bontott, Edigital, melegszik hangos, majd nem hogy egész széria rossz)

    Igazából csak egy SSDért indultam Edigital oldalán, de megláttam, és ahogy többször írtam véleményem szerint 270 ért nem kapsz ilyet sehol. Szombaton rendeltem meg azóta átolvastam sok mindent, amit google hozott, amik kb. annyit mondanak, hogy igen ha meghajtod melegszik és ezért felpörög a ventilátor. Néha aksi problémákat írnak róla.

    Aksiról ma fogom megnézni meddig bírja.

    Dragon Center h-h nem kell, neten sokan írják hogy milyen jó, mert minden beállítható?
    Mivel tudnám megnézni, hogy PCI-os Kingstone ssd mennyit volt idáig használva? Tegnap első leszedett ilyen progi nem írta az eddig futott időt. (nincs SMART, azt írta)

  • Gergely_1234

    csendes újonc

    válasz MaxxDamage #48648 üzenetére

    Este leszedem DC-t.
    300+ -t nem adnék ki gépért. Egyetlen ok miatt adtam ki 270et ezért is: mert felfogásom szerint 40 ezerrel jobban jártam.

  • Gergely_1234

    csendes újonc

    válasz MaxxDamage #48661 üzenetére

    DragonC, CoH2 játék alatt lent jobb sarokban folyamatosan felugrált a kis ablakban, talán azt írta hogy a profilokat változtatta ... épp Tigrist próbáltam kilőnni, így ignoráltam... vesztettem is. :W

Új hozzászólás Aktív témák