Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #88712 üzenetére

    Akkor lehet elbeszélek valami mellett. Az UV görbe Mhz része az szerintem nem egyenlő a gpu órajelével, az egészen más. Úgy tudom az átlagos egészséges görbe vég egyenesben az a 1900 szintek lennének. Ekkor van teljesen kifuttatva a kártya. Végül is mikor beállítod a gpu-z megmutatja hogy ott mennyit emelt, (nálam egy százas van, de a % a fontos) mert van kapcsolat a kettő között, de elsőre nem az mint amit gondolnánk. A kereszt vonalban lévő alap feszültség a görbében a fontos (az alap boost, nálam 1665Mhz) onnan tudjuk feljebb vagy lejjebb tornázni hűtésileg a görbe vége az teljesen más tészta és én arra gondoltam. Nálam így van.

    Még régen volt sokszor az 1070-es kártyámmal a gond hogy sok volt a boost a görbe miatt. Hát be kellett állítanom, de én ha jól emlékszem a végét piszkáltam mindig, mert alap 2000 felett akart mindig megállapodni a vége nagyon fent volt az égben.

    Nekem sem állt be az elején. Valami orbitális hülyeségeket írt aztán találtam olyan beállítást amit hagyott elmentve a helyén. Ez nálam most hűvösen és atom stabilan. :)

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák