Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Retroboy88

    csendes tag

    válasz echterion #74246 üzenetére

    A szövegen nem lett nagy módositás. Nem tudom mire gondolsz? állapot stb ugyan ez szerepelt eddig is. Amúgy szinte karcmentes és kopás mentes a gép.
    Azért lett leszedve a hirdetés , mert itt ócsárol X ember ismeretlenül amihez szerintem nincs joga senkinek. Véleményezni persze lehet a konfigot de ilyeneket irni, hogy "gerinctelen stb." nem tudom, ez PH szint ? Főleg mert ahogy irtam, én csak támogattam a érdeklődőt, hogy járjon utána tesztek stb... szóval annyira de annyira nem értem az embert... de oké sajnos már itt is vannak ilyen emberek.
    Fent vagyok 10+ éve és eddig csak egyszer volt vásárlás alkalmával problémám... Szóval ez kicsit bosszús dolog most nekem :) de ezt is megértük , egy újonc betalál :N

  • hito

    nagyúr

    válasz echterion #74246 üzenetére

    Hát, ha hazudott a kolléga, azt majd megbeszéled vele. Amiért ezt így írtam, az az utána történt hirdetéstörlés, új hirdetés új szövegezéssel események hatására történt. Ez utóbbi két dolog az ő történetét támasztotta alá, ami közvetlen az után volt, hogy beírta ide a dolgokat.

    Ott a pont!

    Retroboy88: azt csak Ti ketten tudjátok, hogy pontosan mi és hogyan történt, viszont ha minden úgy történt, ahogy matyiöcsi írta, akkor fenntartom a véleményem. Ha nem, akkor Ő is (vagy csak Ő, ez megint csak attól függ, mi a valódiság, máúnika) magába nézhet, amennyiben a jelleme ezt lehetővé teszi.

    echterion: szerintem az Univerzumban a szumma gerincmennyiség adott. Aki nem kér, szétosztásra kerül a maradék között => több jut nekik :D

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák