Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phg

    csendes tag

    válasz Mikulásbá #3632 üzenetére

    Még aznap megkapod a választ , aztán a következőt és így tovább. Azt is kilistázzák hogy melyik hardverek kompatibilisek a gépeddel illetve hogy az a típus hivatalosan milyen más hardverekkel van még szerelve mert természetes hogy csak az általuk is szerelt cuccok mehetnek bele "megrovás" nélkül. pl egy 100W-os 780M helyére ne tegyen az ember egy 122 w-os 880-at , de pl egy 4700qm helyére mehet a 4800qm , hdd helyére mehet az ssd.
    Nem vagyok benne biztos , ez csak az én meglátásom , hogy a matrica az msi-k alján a lehetséges garancia előtti tisztánlátás végett van. Itt arra gondolok hogy beviszi valaki a gépét gariba , megkérdezik szét lett e bontva , xy azt mondja nem , ekkor átvizsgálják az egész gépet a-z-ig. Viszont ott a matrica , meg van bontva , rögtön azzal indítanak mihez lett hozzányúlva és szűkül a kör. Idő és energia megtakarítás szerintem. Mert az tény és való hogy gariztatás esetében ha meg van határozva a hibajelenség vagy akár maga a hiba , akkor az átfutási idő lényegesen csökken.

Új hozzászólás Aktív témák