Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Pocok256 #32357 üzenetére

    Tegnap feltoltam a Battlefield 5 -öt. Video beállítás maxon. Szépen megy minden(folyamatos akadás mentes játékmenet) és mondhatom nekem ennyi bőven elég. Multi terén mostanában nem játszogatok, de a korábbi tapasztalatom szerint oda még annyi vas sem kellett a beállításaim mellett. Szóval érdekesnek találom azt a felhasználási módot ahogy neked és másoknak ez már kevés. Szerintem még manapság is a játékosok többsége bőven megelégszik a 60fps nyújtotta lehetőségekkel, csak azt lehessen tartani ahogy telnek az évek, mert az azért szerintem is jó ha megvan. Pont ezért szeretnék még valamit fejleszteni a jelenlegi vasamon, kitolni az időt valamicskével a mindenkori legújabb játékokhoz mérten. És lekopogom ha sikerül az új vga még fog dobni valamit akkor is ha marad a jelenlegi cpu.
    Már alig várom, hogy megosszam az eredményeket. Aztán lehet visszaszívom pár szavamat, meglátjuk. :)

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák