Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz Darth_Revan #26666 üzenetére

    Még az sem elég amit felírtál. Csak hogy a kijelzőt említsem: érdekelt volna a színheseggég (sRGB, aRGB), milyen szintű a bevilágítás, hány nit a fényerő, mennyire hajlékony a fedlap.

    De amúgy ja, játékoknál részletesebben össze lehetett volna vetni a 2 hardvert. Már csak azért is mert külföldi szaklapok sem igen tesztelték részletesen a vega 56-ot (főleg úgy hogy a helios 500 az első olyan gép amiben van. Itt lett volna a lehetőség, erre egy ilyen semmitmondó összehasonlítást idehánytak nekünk). Sok-sok játék, különböző részletesség mellett max fps, avg fps, 0,1% fps. Melette pásztázni az órajeleket (cpu, gpu), hőmérsékleteket.

    De szó eshetett volna részletesebben a hűtésről (mekkora a hőleadó felület, bordázottság, heatpipe-ok, stb) vagy akár a beviteli eszközökről (milyen rajta gépelni, mekkora úton jár a bill.-zet).

    Azt sem hiszem el hogy annyira be lettek volna havazva a tesztelők. Már csak azért sem, mert alig jön ki teszt illetve hír mostanság (max az angolról fordítással kell bajlódni), és ami kijön az is olyan amilyen...

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • echterion

    nagyúr

    válasz Darth_Revan #26666 üzenetére

    Nem olvastam még ezt, de most megtettem. Az első oldalt látva, na mondom, megint egy frankó hosszú teszt lesz, sok oldallal, lehet, nem is lesz kedvem végigolvasni azok után, amit írtál. Erre lapozáskor látom, két oldal van összesen...
    Mindenben egyetértek veled (pedig először azt gondoltam, talán nem kellett volna ilyen durván beleszállni a szerzőbe), ez így egy marék szotyit se ér. Így elkótyavetyélni egy ilyen lehetőséget...borzasztóan csalódott vagyok. :U
    Végre egy amd-s gamer lapos, erre nem csinálnak vele semmi értelmeset... :W

    **********

Új hozzászólás Aktív témák