Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86952448

    törölt tag

    válasz Rickeffe #18898 üzenetére

    Simán így működik! Sőt, minden így működik. Az üzemanyag áraktól kezdve a tagállamok minimálbérszintjén át a választási eredményekig minden. Látszat a piaci verseny, a demokrácia, és az életszínvonal is, amennyiben azt klasszikusan, a bérekhez mérjük.

  • #86952448

    törölt tag

    válasz Rickeffe #18898 üzenetére

    7577:

    - A bekapcsológomb a fingnyomat (Huawei P10, Iphone7). Nem bal kézzel kell, hanem jobb kézzel;

    - Az ablak gumigédere a keret majdnem teljes szélességében fut, nem csak ütközéscsillapítók vannak itt-ott;

    - A seggén lévő gumitalp szintén egy egybefüggő gumigéder, nem csak gumipöttyök;

    - Egy csavar fogja a fenéklemezt, tehát csavarozgatni legalábbis nem kell sokat a bővítésnél - bár ez majdnem mindegy, nem naponta kell elvégezni. Ugyanakkor valszeg bankkártyával kell szétfeszíteni;

    - A formavilág minden téren megállja a helyét, mert elegáns, visszafogottan vagány. Mobil, vékony (ez akár hátrány is lehetne), viszont nem könnyű. Nem vitték túlzásba a kerekítéseket, viszonylag sarkos a vas (Én ennek örülök);

    - A notebookchecken jól szerepelt, kivéve a billentyűzetet és a kijelzőt, amik fontosak, de biztos vagyok benne, hogy ezekkel lehet élni. Annyira nem lehet szar, hogy nekem ne feleljen meg;

    - Terhelés alatt kifejezetten hűvös. Nem lesz trotty;

    - Csendes. Kurvacsendes;

    - A 1060MQ-val szerintem a 7300 HQ haverok lesznek. Ram elég, viszont később kell bele mégegy ssd;

    - Tetszik;

    - Helyben van a szerviz;

    - 3 év garancia, ami bővíthető. Ha a laptopszalonból veszem, kapok mégegy évet, ami karbantartószervizhez kötött. Lehet, hogy akkor is él ez, ha nem onnan veszem. Megkérdezem;

    Ha nincs trotty, jó vétel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák