Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz echterion #88068 üzenetére

    Igen-igen. Csináltam is neki helyet, szépen decens módon minden rá volt kötve.
    Aztán; túrom a fórumot, szörnyülködök az Origo-n, nevetek a Facebook-on és amikor úgy érzem, hogy kiolvastam az egyész zinternetet, akkor jönne az, hogy gép kikapcsol, AGA rádug, újraindít, persze várni kell 10-30 másodpercet az AWCC-re... Aztán amikor ezt végiggondolom, úgy döntök, hogy elég lesz a 2070 legfeljebb lejjebb veszem a grafikát :B
    Majd ha már kimúlt teljesen a 2070 akkor veszek (megint) egy AGA-t és majd akkor kényszerítve leszek arra, hogy használjam. Egyébként meg nem; mire a 2070 kifut, addigra lesz már miniLED, meg mechanikus billentyűzet, meg little-big computingos proci, RTX-pro-turbó-ultra fícsörös GPU-s gép és mindenki -többek között én is- arra fog már izgulni... És akkor eladom a lelkem megint az ördögnek és veszek majd egy olyan. Vagy előveszem, az addigra már jócskán iskolaérett Macbook-om és elengedem az egész gamernoti-kérdést és ha érdekel egy játék, akkor megnézem a YT-on a "no commentary walkthrough"-t, ahogy azt tettem már most is a HZD Forbidden West-el is :B :R

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák