Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz smallmer #83003 üzenetére

    Gyerekek, ha ezeket ilyen pofátlan g.ci drágán árulják, akkor behozok Magyarországra 2 kamionnyi kábellel. Ezeket lengyelben 300-350Ft-ért dobják utánad úgy, hogy ha nem viszed magaddal, akkor a szélvédődet célozzák meg miután távozni készülsz a bolttól.

    Azt senki se próbálja meg velem megetetni, hogy ez made in Germany, vagy made in EU, vagy made in Hungary, stb, mert 99,99999% made in China, és pont. Van a sz@r kábel (rosszabb minőség), és van a normál kábel, kettőjük között a különbség közel 40-50Ft.

    Ezen kívül még van a rombusz alakú kábel, ahová a 200W feletti tápot adják, az kb. 400Ft/db.
    C13 Power Cord EU Type Plug, 180cm (PC-C13-EU-180CM) - The source for WiFi  products at best prices in Europe - wifi-stock.com

    S van még a "szerver" kábel (csak én hívom így), ami így néz ki. Na ez az egyedüli olyan kábel, hogy ha van egy 1500W-os tápod, akkor nem szabad spórolni, hanem a kinézetre legvastagabbat kell megvenni, ez volt nekem kb. 3000Ft-ba.
    Ez a "kicsikém" Alienware Area 51 G6 -->
    https://hardverapro.hu/apro/alienware_area-51_r6_threadripper_edition_1920x_32/friss.html
    2m Power Cord, EU Schuko to C19 - Computer Power Cables - External | United  Kingdom

    NA EZ POFÁTLANSÁG!

    Általában nem fedem fel forrásaim, de úgyis átlag 10-20% nyereségrátával dolgozok.

    Ezek azok.
    3,89PLN × 85 = 330,65Ft (ez kicsit silányabb minőségű volt)

    3,73*1,23 = 4,5879 = 389,9715Ft (jobb minőségű, azért drágább, s pont ezen nem szabad spórolni, de úgyis csak dokkolókhoz vásárolok tápkábeleket)

    Akkor nemsokára lesz egy új hirdetésem, pár napon / héten belül.
    FoxPostnál meg spec. feltételeket értem el, így a szállítási költséggel együtt is olcsóbb lesz nálam mint akármelyik boltban :D

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák