Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Szotyi222 #58415 üzenetére

    Nagyon megtisztelő ha azt gondolod én most hasonlóképpen nekiállok a dolgoknak. :DDD :DDD

    Csak közlöm veled zenész vagyok és fingom sincs még megközelítőleg sem ebben a formában a témához.
    (Még nem rég azon agyaltam nem-e az a gond mint amit olvastam valakitől fordításban, hogy valami ellenállást el kell távolítani arról a kártyáról C,D verzió... :DDD ..még a P5200 mentén (az enyém A verzió, talán mákom volt) Most nincs. Tegnap új rendszert tettem és a legelején feljött a kártya, mire újraindítottam a gépet a digitális aláírás ellenőrzés letiltása végett, már el is tűnt minden remény. Vagy mikor KH-t megkérdeztem privátban, mi lenne ha levágnék egy darabot a széléből ott ahol nincs semmi csak anyaszomorító dudor fejfájásnak. Ennyit erről :DDD )

    Épp most fogom megbeszélni valakivel mikor mehetek hozzá vbios-t íratni. Megy rá a leglassabb MSI vbios, ha szerencsém van és rá tudja írni azt a hatalmas méretet hibátlanul. Néztem a hardverkulcsát a kártyának, még az nvidia driverben is benne van pontosan ugyanaz, meglátjuk. :R

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák