Új hozzászólás Aktív témák

  • Bedepi

    tag

    válasz gago1975 #54033 üzenetére

    Szia Azért kérdeztem csak mert gyárilag az enyémen pl nem volt matrica. Egy bios update után vált elérhetővé a funkció. Ami működik is. Azt nem feltétlenül tudom elképzelni hogy az acer olyan jó fej volt, hogy sunyiba belerakta a gépeibe a technologiát, aztán jól letiltotta mindenhol. Márcsak azért sem mert nem olcsó dolgok ezek. Nem hiába csak a prémium cuccokba szerelték anno. A g9-esen sincs tudtommal matrica, csak a 17x-en ezek amik egy alomból valók. De ha tévednék és az enyémben is ez van, cáfolj meg mert én sem tudom. Ezért kérdeztem amit. Én valami ilyesmire tippelek inkább az én esetemben.

    https://oaziscomputer.hu/teszt/112/nvidia-freesync-avagy-adaptiv-szinkronizaciot-mindenkinek

    Ha lesz időd olvasd végig, és bizony szerintem már arra is rányomják a g-sync plecsnit amelyik monitorban nincs ez a dedikált cucc, de az nvidia letesztelte, és g-sync képesnek nyilvánította pont ma láttam acershopban Budaörsön egy 24 colos monitort 100-ért amin rajta volt a matrica. Ennyiért sanszos hogy nem kapni dedikáltat.

Új hozzászólás Aktív témák